Bramy garażowe przemysłowe w Toruniu

Bramy garażowe, obok drzwi zewnętrznych, są elementem zapewniającym ochronę zgromadzonego dobytku. Muszą więc wyróżniać się szczelnością oraz posiadać skuteczne zabezpieczenia antywłamaniowe. Współczesne bramy garażowe są także niezwykle praktyczne. Wszystko dzięki zastosowanym w nich technologiom. KUZYN-TRADE oferuje bramy garażowe przemysłowe w różnych wariantach. Wśród nich znajdziemy chociażby bramy segmentowe. Rozwiązanie to jest bardzo praktyczne, ponieważ podczas otwierania nie zajmują one przestrzeni przed garażem. Zaletą tego modelu jest także wysoka szczelność, co pozwoli utrzymać w ogrzewanym wnętrzu odpowiednią temperaturę.

Kolejnym typem są bramy uchylne, które popularnie nazywane są także płytowymi. Tego rodzaju bramy garażowe wciąż cieszą się dużą popularnością, a ich atutem jest atrakcyjna cena. Ich budowa jest bardzo prosta. Skrzydło unosi się na prowadnicach. Początkowo jego dolna część wysuwa się na zewnątrz garażu, by następnie schować się pod jego sufitem. Takie bramy garażowe są wykonywane najczęściej ze stali oraz aluminium. Sprawdzą się szczególnie w garażach z niskim nadprożem.

Automatyka do bram garażowych – Fart Produkt

Bramy garażowe rolowane przypominają swoją konstrukcją rozwiązanie znane nam doskonale z rolet okiennych. Taka brama garażowa składa się z wąskich lameli, które połączone tworzą swego rodzaju pancerz. Całość jest nawijana na wał, dzięki czemu konstrukcja nie zajmuje wiele miejsca. Jak widać, różnorodność bram garażowych stwarza nam ogromne możliwości. Jeśli już zdecydujemy się na jej zakup, do warto pomyśleć także o automatyce.

W naszej firmie dokonasz kompleksowego zakupu wraz z montażem. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wszystko zostało poprawnie zainstalowane. Automatyka do bram garażowych to także ogromny komfort. Nie będziesz bowiem musiał wysiadać z samochodu za każdym razem, by ją otworzyć. Nie zwlekaj więc, i już dziś skontaktuj się z nami. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo. Rozwiejemy także wszelkie wątpliwości. Satysfakcja gwarantowana!

Kontakt

Toruń jest naszym głównym polem działania, jesteśmy też obecni w całej centralnej Polsce.

Firma Handlowo Usługowa KUZYN TRADE Tarasienko Marcin

Zadaj swoje pytanie lub krótki opis sytuacji.

My szybko odezwiemy się do Ciebie 🙂