Okna przesuwne HST i PSK

W naszej ofercie znajdziesz okna przesuwne PSK i HST. Pierwsze z nich świetnie sprawdzą się w niedużych pomieszczeniach. Ich otwarcie nie zajmuje bowiem dodatkowej przestrzeni pokoju. Bardzo dobry efekt dają także w dużych, przestrzennych mieszkaniach. Okna przesuwne PSK, gdy są zamknięte, tworzą estetyczną linię prostą. Ich otwieranie jest możliwe dzięki specjalnej szynie przesuwnej, po której poruszają się wózki. Te z kolei są zamontowane na ramie skrzydła ruchomego. Estetyczny wygląd uzyskuje się dzięki zastosowaniu specjalnych maskownic. Okna przesuwne PSK najpierw uchylamy od góry i odstawiamy od progu. Dzięki temu możemy je całkowicie otworzyć. Za wszystko odpowiada tutaj klamka, którą możemy ustawić w trzech wymienionych pozycjach. Szerokość takiego rozwiązania może maksymalnie osiągnąć 3 metry. Możliwy jest także montaż automatyki.

Okna przesuwne HST z kolei pozwalają nam na przeszklenia sięgające nawet 6 metrów. Otwieranie tego rodzaju okien jest znacznie bardziej intuicyjne. Próg takiego okna jest najczęściej zrównany z podłogą, co zwiększa zdecydowanie komfort domowników i gości. W tym wypadku także możemy skorzystać z możliwości zautomatyzowania procesu otwierania.

Witryny sklepowe

Nasza firma montuje także witryny sklepowe. Dzięki temu możesz stworzyć wyjątkową ekspozycję, która będzie doskonale widoczna z ulicy. Dzięki współpracy z renomowanym producentem stolarki okiennej, firmą Drutex, dostarczamy Wam najlepszych i najtrwalszych rozwiązań. Doświadczona ekipa nie tylko wykona precyzyjnie niezbędne pomiary, ale także dokona prawidłowego montażu. Dzięki temu witryny sklepowe i okna przesuwne będą służyły Ci przez wiele lat.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno okna 3 szybowe, jak i trójkątne. Dla zwiększenia Twojego bezpieczeństwa proponujemy modele antywłamaniowe. Poza tym możemy dla Ciebie wykonać oranżerie i elewacje szklane. Jeśli więc jesteś zainteresowany ofertą, koniecznie skontaktuj się z nami. Pomierzymy, doradzimy i zamontujemy wszystko zgodnie z planem.

Kontakt

Toruń jest naszym głównym polem działania, jesteśmy też obecni w całej centralnej Polsce.

Firma Handlowo Usługowa KUZYN TRADE Tarasienko Marcin

Zadaj swoje pytanie lub krótki opis sytuacji.

My szybko odezwiemy się do Ciebie 🙂