Rolety zewnętrzne antywłamaniowe w Toruniu

Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo w swoim domu? W takim razie powinieneś zainwestować w rolety zewnętrzne antywłamaniowe. Pełnią one podwójną funkcję. Przede wszystkim zacieniają wnętrze, co ma ogromne znaczenie szczególnie podczas bardzo słonecznych dni. Takie rolety zewnętrzne zapobiegną również nadmiernemu przegrzewaniu się wnętrza. Poza tym utrudniają skutecznie złodziejowi dostęp do okna. W ten sposób dokonywanych jest wiele kradzieży, w szczególności dotyczy to okien tarasowych. Dlatego lepiej zawczasu zaopatrzyć się w skuteczne narzędzie chroniące nas przed nieproszonymi gośćmi. Oferowane przez nas rolety zewnętrzne antywłamaniowe posiadają stosowne certyfikaty, które potwierdzają ich charakter. Tego typu rozwiązanie możemy już uwzględnić na etapie projektowania, co pozwoli lepiej wpasować je w charakter budynku. W naszej ofercie znajdziesz także rolety zewnętrzne elektryczne. Tego typu zabezpieczenie antywłamaniowe jest prostsze w obsłudze, a daje taki sam wysoki poziom ochrony.

Rolety zewnętrzne elektryczne – podtynkowe i natynkowe

Poza modelami antywłamaniowymi posiadamy także wersje podtynkowe i natynkowe. Pierwsze z nich są przeznaczone do zabudowy, dlatego najczęściej znajdują zastosowanie w nowo budowanych domach. Nie oznacza to jednak, że nie możemy wykorzystać ich w istniejących już budynkach. Rolety zewnętrzne podtynkowe pozwalają ukryć skrzynkę w elewacji, co wygląda niezwykle estetycznie. Proponujemy je w różnych wersjach, dzięki czemu każdy klient będzie mógł je dopasować do stylu swojego budynku.

Rolety zewnętrzne natynkowe przeznaczone są  kolei do montażu na elewacji lub we wnęce. Produkt ten wykonany jest z tłoczonego aluminium. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie wspomniane modele rolet. To od Ciebie zależy, którą wersję wybierzesz. Posiadamy zarówno rolety zewnętrzne na sznurek, jak i elektryczne. Nie zwlekaj więc i skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Dokonamy także pomiarów i zajmiemy się montażem zamówionych przez Ciebie produktów.

Kontakt

Toruń jest naszym głównym polem działania, jesteśmy też obecni w całej centralnej Polsce.

Firma Handlowo Usługowa KUZYN TRADE Tarasienko Marcin

Zadaj swoje pytanie lub krótki opis sytuacji.

My szybko odezwiemy się do Ciebie 🙂